Specjalista w obszarze bankowości detalicznej

ING Bank Śląski S.A.

  • Kapelanka 42, Dębniki, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 31 paź 2021
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Kapelanka 42

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klientów indywidualnych,

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta,

  • indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta,

  • wspieranie i edukowanie Klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi oraz bankowości internetowej i mobilnej,

  • realizacja zespołowych zadań sprzedażowych w ramach produktów bankowości codziennej (pożyczki, karty kredytowe, konsolidacje, oszczędności, ubezpieczenia).

Nasze wymagania

  • pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany,

  • odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu,

  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku,

  • łatwość w budowaniu relacji i otwartość na pracę zespołową,

  • praktyczna umiejętność pracy z nowoczesnymi narzędziami tj. tablet, smartfon,

  • doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klienta,

  • znajomość produktów i regulacji bankowych,

  • wykształcenie min. średnie,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – dodatkowy atut.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje