Specjalista w obszarze bankowości detalicznej - umowa zastępstwo

ING Bank Śląski S.A.

  • Rybnik

    Rybnik, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klientów indywidualnych

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta

  • Indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta

  • Wspieranie i edukowanie Klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi oraz bankowości internetowej i mobilnej

  • Realizacja zespołowych zadań sprzedażowych w ramach produktów bankowości codziennej

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany

  • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku

  • Łatwość w budowaniu relacji i otwartość na pracę zespołową

  • Praktyczna umiejętność pracy z nowoczesnymi narzędziami tj. tablet, smartfon

  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klienta

  • Znajomość produktów i regulacji bankowych

  • Doświadczenie w obsłudze kasowej

  • Wykształcenie min. średnie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Przewiń do profilu firmy