Oferta pracy

Specjalista w obszarze bankowości dla przedsiębiorców

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Żory, Polska
    Żory, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ING Bank Śląski S.A.

Żory

Żory

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Specjalista w obszarze bankowości dla przedsiębiorców

Numer ref.: AD_0052973

Twoje zadania:

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Przedsiębiorcom lub Klientom Indywidualnym prowadzącym działalność gospodarczą (jednoosobową, w formie spółki cywilnej, jawnej, partnerskiej oraz wspólnoty mieszkaniowe)
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta
  • Indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta
  • Realizacja procesów produktowych e2e (od oferty do umowy)
  • Wspieranie i edukowanie Klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi oraz bankowości internetowej i mobilnej
  • Realizacja zespołowych zadań sprzedażowych w ramach specjalizacji dla przedsiębiorców

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy z przedsiębiorcami
  • Pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany
  • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • Łatwość w budowaniu relacji i otwartość na pracę zespołową
  • Praktyczna umiejętność pracy z nowoczesnymi narzędziami tj. tablet, smartfon
  • Znajomość produktów i regulacji bankowych
  • Wykształcenie min. średnie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – dodatkowy atut

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
Zastanawiasz się nad pracą w ING?
Otrzymuj powiadomienia o dopasowaniu Twojego profilu do naszych ofert od Emplobota >>

Ogłoszenie archiwalne