Oferta pracy

Specjalista w Obszarze Finansów i Analiz

Millennium TFIO firmie

Millennium TFI

Stanisława Żaryna 2A

Warszawa

W Grupie Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Finansów i Operacji Millennium Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych w Warszawie na stanowisko
nr ref.: pracuj/TFI/DSF

Obowiązki:

  • Wsparcie procesów księgowych spółki, w tym weryfikacja i dekretowanie faktur dostawców, kalkulacja rezerw kosztowych,
  • Obsługa rachunków bankowych spółki, zakładanie lokat, wystawianie dyspozycji płatności
  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych i niefinansowych spółki
  • Obsługa procesu badania sprawozdań finansowych spółki
  • Sporządzanie projekcji finansowych i monitorowanie realizacji budżetów
  • Przygotowywanie prezentacji na potrzeby zarządu spółki
  • Obsługa procesów zawierania umów ubezpieczeniowych
  • Sporządzanie raportów biznesowych, rejestrów i innych zestawień w ramach powierzonych zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu rachunkowości, finansów lub księgowości
  • Praktyczna znajomość zagadnień finansowo-księgowych w instytucjach finansowych, w szczególności w towarzystwach funduszy inwestycyjnych
  • Umiejętność w zakresie analizy danych finansowych i biznesowych w instytucjach finansowych
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS PowerPoint)
  • Inicjatywa i odpowiedzialność w działaniu
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz umiejętność formułowania wniosków i rekomendacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów doświadczonych w obsłudze funduszy inwestycyjnych
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy