Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w obszarze Handlu i Logistyki

  • Chorzów, Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 21.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Zajmujemy się kompleksowo sprzedażą części zamiennych do utrzymania ruchu. Jesteśmy integratorem dla firm i konsolidujemy wiele procesów zakupowych w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Dlatego też poszukujemy osoby, która nie boi się wyzwań, umie poradzić sobie z kilkoma zadaniami na raz i przede wszystkim będzie wykazywała umiejętności negocjacyjne. Chcielibyśmy, aby do naszego zespołu dołączyła osoba, którą cechuje dynamizm działania oraz swoboda w kontaktach międzynarodowych.

    Poszukiwany:

    miejsce pracy: Katowice, Chorzów

    Opis Stanowiska:

    • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji z dostawcami
    • Nadzór nad realizacją zamówień Klientów
    • Utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami
    • Pozyskiwanie nowych źródeł zakupowych
    • Zapewnienie jakości i terminowości dostaw
    • Przeprowadzanie analizy potrzeb rynku i pozyskiwanie nowych Klientów

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana wiedza techniczna w obszarze narzędzi skrawających i znajomość zasad programowania maszyn CNC
    • Zdolności sprzedażowe, w tym doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań
    • Wysoka dynamika pracy i umiejętność pracy w zespole
    • Kultura osobista i efektywna organizacja pracy
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznym i młodym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie własnych kwalifikacji
    • Umowę o pracę
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Przyjazną atmosferę pracy z herbatą i kawą bez limitu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aserto Sp. z o.o. Sp. k. moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacji [zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)].