Specjalista w obszarze Operacji i Transformacji - Międzynarodowy Program Talentowy

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

W obszarze Operation & Change zajmujemy się obsługą operacyjną w ramach wszystkich segmentów bankowości tj. klientów indywidualnych, przedsiębiorców, średnich i dużych firm oraz klientów strategicznych. Charakterystyczne dla pracy w Obszarze Operacji jest nieustanne doskonalenie procesów. W ten sposób możesz uczestniczyć w tworzeniu coraz lepszych i bardziej efektywnych rozwiązań, zarówno z punktu widzenia optymalizacji procesów, jak i satysfakcji klienta. Dołącz na ścieżkę O&C i pomóż nam usprawniać procesy, które ułatwiają naszym klientom codzienne korzystanie z usług ING Banku Śląskiego.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe co najmniej na poziomie licencjatu. Preferowane kierunki studiów, to Finanse i Bankowość, Finanse i Zarządzanie, Ekonomia.
  • Komunikatywność, entuzjazm, determinacja, umiejętność pacy w dynamicznym otoczeniu.
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego
  • Zainteresowanie światem bankowości i technologii.
  • Umiejętność prowadzenia projektów i zarządzania procesami.
  • Aktywny działał w organizacjach studenckich i kołach naukowych w trakcie studiów.
  • Proaktywne działanie

To oferujemy

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne benefity.
  • Co najmniej 2 projekty w tym obowiązkowo jeden projekt zagraniczny.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Wsparcie talent menadżera w budowaniu swojej ścieżki kariery.
  • Program szkoleń rozwojowych oraz międzynarodowe certyfikaty np. CIMP, Customer Interaction Assignment, Investment Foundation.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • program emerytalny

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Kandydatów zainteresowanych zachęcamy do wirtualnego spotkania przy kawie z uczestnikami programu ITP., którzy opowiedzą o programie. Nie zwlekaj i umów się na spotkanie.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: ITP/EP/OP/09/2021

Specjalista w obszarze Operacji i Transformacji - Międzynarodowy Program Talentowy, Warszawa