Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Ośrodku Oceny i Doskonalenia Kompetencji BHP

Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut BadawczyO firmie

  • Czerniakowska 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy

Czerniakowska 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie wniosków i dołączonej dokumentacji w procesie certyfikacji kompetencji osób działających w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (specjaliści ds. BHP, wykładowcy tematyki BHP, itd.)

  • dokonywanie oceny dokumentów złożonych i porównania ich z kryteriami certyfikacji kompetencji osób

  • sprawdzanie i ocena wniosków i dołączonej dokumentacji w procesie uznawania kompetencji jednostek edukacyjnych

  • współpraca z Siecią Regionalnych Ośrodków BHP

  • doskonalenie systemu zarządzania jakością w Ośrodku Oceny i Doskonalenia Kompetencji BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o specjalności bezpieczeństwo i higiena pracy lub studia podyplomowe

  • w tym zakresie

  • umiejętność interpretacji przepisów prawnych i zapisów dokumentów normatywnych

  • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office (w szczególności Microsoft Word i Excel),

  • zdolność szybkiego uczenia się, bardzo dobra organizacja pracy, terminowość

  • opanowanie, pewność siebie i umiejętność radzenia sobie ze stresem

  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

To oferujemy

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • dofinansowanie kosztów wypoczynku

  • pakiet medyczny, pakiet sportowy Multisport

  • parking dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie wypoczynku

Wymagane dokumenty

Informacje, o których mowa w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy, tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Dokumenty należy składać osobiście w siedzibie Instytutu, za pomocą przycisku Aplikuj lub przesłać w zamkniętej kopercie na adres:

Centralny Instytut Ochrony Pracy – PIB

Dział Spraw Pracowniczych

ul. Czerniakowska 16

00-701 Warszawa

• osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej

• osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a oferty zostaną komisyjnie zniszczone nie później niż po roku od zakończenia postępowania rekrutacyjnego.