Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Pionie Finansowym

Scope Fluidics S.A.O firmie

  • Duchnicka 3, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Scope Fluidics S.A.

Duchnicka 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Realizacja prac zleconych bezpośrednio przez Dyrektora Finansowego, w szczególności związanych ze strategicznymi projektami prowadzonymi w Spółce, obejmujących m.in.:

• pozyskiwanie informacji rynkowych i przygotowywanie stosownych raportów,

• koordynację rozmów i korespondencji z potencjalnymi nabywcami technologii rozwijanych w Spółce,

• koordynację rozmów i korespondencji z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym oraz innymi instytucjami finansowymi,

• współpraca przy tworzeniu dokumentów typu teaser, prezentacje, notatki, memorandum informacyjne itp.,

• opracowywanie uproszczonych analiz finansowych,

• sprawozdawanie etapów prac,

• współpraca z doradcami spółki oraz zespołami R&D.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne lub prawne; ukończenie studiów innych kierunków nie jest przeszkodą, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków,

  • bardzo dobre wyniki w czasie studiów,

  • biegła znajomość języka angielskiego (level c1/c2),

  • biegła obsługa Excela (modelowanie),

  • doświadczenie podczas uczestnictwa w ciekawych projektach, w trakcie studiów lub w postaci praktyk związanych z kierunkiem studiów

  • samodzielność w działaniu i skupienie na realizacji wyznaczonych celów,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy firmie konsultingowej, funduszu private equity lub na analogicznym stanowisku w firmach wprowadzających innowacyjne produkty na rynek (nie jest to warunek konieczny).

To oferujemy

  • pracę w dynamicznej, młodej firmie o globalnym potencjale technologicznym,

  • atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w formującym się pionie finansowym spółki publicznej o kapitalizacji ok. 300 mln PLN,

  • możliwość awansu wraz z rozwojem organizacji,

  • uczestnictwo w procesach transakcji sprzedaży technologii diagnostyki medycznej, dla których benchmarki przekraczają kwoty 100 mln USD.

Scope Fluidics jest inkubatorem start-up’ów technologicznych w branży biotech (med-tech), tworzących systemy diagnostyki medycznej. Obecnie Grupa Scope Fluidics rozwija dwie spółki celowe: Curiosity Diagnostics, która opracowuje najszybszy na świecie system do wykrywania zakażeń, w tym m.in. SARS-Cov-2, oraz BacterOMIC, która tworzy najbardziej informatywny system do oznaczania lekowrażliwości bakterii.

Scope Fluidics jest spółką notowaną na NewConnect, planującą w roku 2021 przejść na rynek główny GPW.

Strategicznym celem Scope Fluidics jest maksymalizacja wartości i sprzedaż spółek celowych, w których rozwijane są projekty. Potencjalnymi nabywcami tych podmiotów są największe, globalne firmy med-tech, realizujące swoje strategie wdrażania innowacji poprzez tzw. disruptive M&A.

Przewiń do profilu firmy

Kandydat będzie mieć możliwość pracy, rozwoju i awansu przy wspieraniu funkcjonowania Pionu Finansowego Grupy Scope Fluidics.