Specjalista w procesie dostarczania usług w technologii FTTH

  • Katowice, Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-06-22
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2018-07-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Wadwicz sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

    Aktualnie dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Katowice

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie w systemach dokumentacji
    • Weryfikacja i sprawdzanie w systemach skuteczności realizacji zleceń
    • Analiza jakości realizacji zleceń
    • Współpraca z osobami wewnątrz organizacji oraz z firmami zewnętrznymi
    • Weryfikacja kontrolna w terenie sieci optycznej
    • Przygotowanie danych do rozliczania podwykonawców

    Wykształcenie:

    • Min. średnie techniczne

    Umiejętności personalne:

    • Komunikatywność
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność jak również umiejętność pracy w zespole
    • Dyspozycyjność
    • Wiedza praktyczna z zakresu realizowanych zadań będzie dodatkowym atutem

    Wiedza i umiejętności:

    • Umiejętność przeprowadzania w terenie odbiorów zrealizowanych robót
    • Umiejętność współpracy / dialogu z wykonawcą lub projektantem.
    • Obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość architektury sieci telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

    Uprawnienia:

    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Pracę dla firmy o pozycji lidera na rynku, w ciekawej branży
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Niezbędne do pracy narzędzia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administrator Danych:  Wadwicz Sp. z o.o.

    Cele przetwarzania  danych: Przeprowadzenie procesu rekrutacji

    Podstawy prawne przetwarzania danych: Przepisy kodeksu pracy – w zakresie danych obowiązkowych w procesie rekrutacji; Zgoda kandydata – w zakresie danych dodatkowych, pozyskanych od kandydata i tylko wtedy, gdy jest to dla niego korzystne oraz w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

    Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora w zakresie obsługi informatycznej oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

    Okres przechowywania danych: Do zakończenia rekrutacji; W przypadku wyrażenia zgody - do czasu wycofania zgody przez kandydata

    Prawa osoby, której dane dotyczą: Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; inne prawa, o których mowa w naszej „Polityce prywatności w procesie rekrutacji

    Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się w „Polityce prywatności w procesie rekrutacji

    Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Wadwicz Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę w zakresie obejmującym dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane jako obowiązkowe w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania).