Specjalista w Regionalnym Zespole Inwestycji i Utrzymania Ruchu Stacji Paliw - Region Północno-Zachodni

PKN ORLEN S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentów i założeń wyjściowych do projektu inwestycyjnego w zakresie danych technicznych i kosztowych

  • Przygotowywanie umów projektowych i wykonawczych na przydzielone zadania inwestycyjne i remontowe

  • Przygotowywanie zamówień i koordynację dostaw inwestorskich

  • Nadzór nad realizacją procesu inwestycyjnego zgodnie z obowiązującymi procedurami, harmonogramem, przyznanym budżetem oraz zatwierdzonym projektem technicznym

  • Organizowanie odbioru końcowego i przekazanie stacji paliw do użytkowania

  • Rzeczowo-finansowe rozliczenie prowadzonych zadań, współdziałanie w tworzeniu dokumentacji majątkowej w oparciu o system SAP

  • Realizację działań zapewniających przestrzeganie procedur Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem w ramach swojego obszaru działania

  • Zapewnienie ciągłości pracy stacji paliw poprzez koordynację oraz nadzór nad serwisowaniem stacji paliw jak również eksploatacją systemów automatyki i sterowania w sieci Stacji Paliw

  • Reprezentowanie firmy i współpraca z organami Administracji Państwowej i Terenowej przy wsparciu służb prewencyjnych w celu zachowania wszelkich wymogów formalno-prawnych w zakresie funkcjonowania stacji paliw min: współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego oraz z Urzędem Miar

  • Poszukiwanie rozwiązań operacyjnych doskonalących proces pracy, zwiększających efektywność (koszty, rentowność, jakość, innowacje)

  • Realizowanie prac w ramach przyjętego planu z uwzględnieniem zachowania zgodności z założeniami polityki rozwoju, planowania sieciowego, wniosków inwestycyjnych innych komórek organizacyjnych, zmian na rynku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek budownictwo, automatyka, mechanika, energetyka

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków lub w obszarze utrzymania ruchu, preferowane w branży paliwowej

  • Znajomość przepisów Prawa Budowlanego w zakresie przygotowywania i realizacji inwestycji

  • Samodzielność w działaniu

  • Umiejętności planowania i organizacji pracy

  • Innowacyjność

  • Zaangażowanie i współpraca w realizacji zadań

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Posiadanie uprawnień budowlanych

  • Znajomość ogólnych rozwiązań technicznych wykorzystywanych na stacjach paliw

  • Umiejętność czytania projektów budowlanych, map geodezyjnych, planów zagospodarowania przestrzennego, technicznej dokumentacji projektowej

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość programu SAP

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Praca w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w PKN ORLEN!

PKN ORLEN S.A.

PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, Platts TOP250 czy Thompson Reuters TOP100.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej