Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Repozytorium Transakcji KDPW

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.O firmie

  • Książęca 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.

Książęca 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zagranicznych interesariuszy RT (wsparcie w zakresie raportowania, współpraca z nadzorcami i pozostałymi Repozytoriami transakcji);

  • współpraca z działami odpowiedzialnymi za dostarczenie aplikacji;

  • udział w projektach wdrożeniowych oraz rozwojowych RT;

  • opracowywanie dokumentacji oraz implementacja nowych funkcjonalności systemu raportowego;

  • udział w testach nowych funkcjonalności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • czynna znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1 (konieczność udziału w wyjazdach zagranicznych i telekonferencjach, czytania dokumentacji i regulacji oraz komunikacji pisemnej);

  • biegła znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excel;

  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznych;

  • staranność i odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • wysokie zdolności interpersonalne, samodzielność oraz dobra organizacja pracy;

  • silna motywacja do poszerzania wiedzy i zdobywania doświadczeń zawodowych;

  • dodatkowym atutem będzie bardzo dobra znajomość SQL;

  • mile widziana znajomość VBA.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się otoczeniu regulacyjnym;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • pracę pełną wyzwań oraz możliwość nabycia ciekawych doświadczeń w renomowanej i stabilnej organizacji, działającej w międzynarodowym środowisku;

  • bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych zawierający min. PPE, opiekę medyczną, dodatki specjalne;

  • możliwość rozwoju osobistego;

  • szkolenia narzędziowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, jako podmiot infrastruktury rynku kapitałowego, jest firmą technologiczną, zapewniającą nowoczesne rozwiązania wspierające funkcjonowanie rynku. Większość obszarów wspierana jest z wykorzystaniem systemów informatycznych tworzonych i rozwijanych wewnętrznie. W ramach tworzenia rozwiązań szczególną wagę ma czynnik innowacyjności związany z wdrażaniem i wykorzystywaniem w biznesie nowych technologii, w tym także technologii blockchain.

Krajowy Depozyt jest właścicielem Platformy Blockchain dla Rynku Kapitałowego - platformy technologicznej dla podmiotów świadczących usługi na rynku kapitałowym, która umożliwia tworzenie niezależnych aplikacji wspierających rozwój innowacyjnych linii biznesowych. W ramach Platformy funkcjonuje obecnie usługa obsługi Walnych Zgromadzeń z możliwością zdalnego głosowania inwestorów (eVoting).

Ponadto KDPW utrzymuje i rozwija systemy informatyczne odpowiedzialne za usługi rozrachunku instrumentów finansowych, Repozytorium Transakcji, rejestry autoryzowanej agencji numerującej oraz wiele innych rozwiązań. Systemy te tworzone są na bazie systemów operacyjnych Windows, Linux oraz IBM i działających w oparciu o najnowszą infrastrukturę informatyczną budowaną w oparciu o platformy x86 oraz IBM Power.

Przewiń do profilu firmy

Praca w naszym zespole skupia się na:

  • wsparciu klientów w procesie raportowania do Repozytorium transakcji;

  • współpracy z europejskimi organami nadzorczymi (ESMA, ECB, ESRB, oraz innymi upoważnionymi Nadzorcami);

  • przygotowaniu raportów na potrzeby Nadzorców oraz wewnętrznych analiz;

  • współpracy z pozostałymi autoryzowanymi Repozytoriami transakcji.