Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista w Wydziale Audytu Procesu Kredytowego

Bank Millennium S.A.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Europie, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.
Nr ref: pracuj/DAW/Gdańsk

Obowiązki

  • Realizacja zadań audytowych (działalność zapewniająca) oraz zadań o charakterze doradczym w obszarach, dotyczących:
    • oceny przebiegu procesu kredytowego
    • zarządzania ryzykiem kredytowym
    • zarządzania ryzykiem modeli
    • adekwatności kapitałowej
  • Przeprowadzanie analiz ilościowych i przygotowywanie raportów zarządczych, z wykorzystaniem relacyjnych bazy danych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, matematyka finansowa, statystyka, ekonometria, metody ilościowe itp.)
  • Znajomość MS SQL, MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Inicjatywa i odpowiedzialność w działaniu, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie zawodowe w instytucji finansowej oraz znajomość regulacji nadzorczych w obszarach związanych z zakresem obowiązków
  • Znajomość zagadnień związanych z przebiegiem procesu kredytowego, oceną ryzyka kredytowego oraz zarządzaniem ryzykiem: kredytowym, modeli, kapitałowym
  • Znajomość języka programowania R
  • Znajomość analizy finansowej przedsiębiorstw

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich w ramach pakietu socjalnego
  • Ciągły rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy
  • Konkursy z nagrodami, w tym program nagród pracowniczych „Impakt”
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
wyślij do nas swoje CV

Ogłoszenie archiwalne