Oferta pracy

Specjalista w Wydziale Informatyki

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • budowa i utrzymywanie infrastruktury IT,

  • administracja serwerami fizycznymi i wirtualnymi,

  • utrzymanie oprogramowania używanego w urzędzie,

  • analizowanie i docelowe rozwiązywanie problemów wpływających na niezawodność usług IT,

  • bieżące wsparcie użytkowników drugiej i trzeciej linii oraz obsługę zgłoszeń w systemie biletowania zgłoszeń,

  • tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej zarządzanych systemów,

  • aktywny udział w zakresie przygotowywania postępowań przetargowych i wdrażania nowych rozwiązań informatycznych.

Nasze wymagania

  • czekamy na kandydata który:

  • posiada wykształcenie techniczne: informatyka, elektronika lub pokrewne,

  • posiada praktyczne doświadczenie w administrowaniu systemami Windows Server 2008 – 2019,

  • zna usługi: AD, FS, DNS, WSUS, DHCP, DFS, CA PKI, NPS,

  • zna środowiska wirtualne VMware,

  • zna zagadnienia sieciowe (CISCO, PALO),

  • zna rozwiązania dotyczących backup’u, (VEEAM),

  • zna zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa danych i dostępu,

  • potrafi szybko diagnozować oraz rozwiązywać problemy,

  • posiada umiejętność diagnozy, naprawy i konfiguracji urządzeń komputerowych i peryferyjnych,

  • zna język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji systemowej i technicznej,

  • jest samodzielny i odpowiedzialny za powierzone zadania oraz dobrze organizuje pracę własną,

  • posiada prawo jazdy kat B.

Mile widziane

  • znajomość systemów Linux, (np. RHEL, DEBIAN).

To oferujemy

  • umowę o pracę - stabilne zatrudnienie,

  • dofinansowanie do prywatnej opieki,

  • wczasy "pod gruszą" - bazy noclegowe w całym kraju,

  • atrakcyjne pakiety szkoleniowe,

  • dofinansowanie do karty sportowej,

  • zgrany zespół i miłą atmosferę,

  • pracę, która ma znaczenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy odpowiedzialni za gospodarkę wodną w Polsce. Naszą misją jest ochrona mieszkańców Polski przed powodzią i suszą, zrównoważone gospodarowanie wodami i zapewnienie dobrej jakości wody dla obecnych i przyszłych pokoleń.

Realizujemy wiele ważnych i potrzebnych zadań, m.in. obsługujemy urządzenia przeciwpowodziowe i regulacyjne, planujemy i nadzorujemy strategiczne inwestycje, prowadzimy postępowania dotyczące zgód wodnoprawnych, opracowujemy strategie i plany, edukujemy.

392 jednostki organizacyjne

6000 Pracowników

3526 Pracowników z ponad 5-letnim stażem pracy

Przewiń do profilu firmy