Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Wydziale Rozliczeń Przychodów

POLREGIO S.A.

  • Lubelska 46, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Lubelska 46

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie i ewidencja przychodów ze sprzedaży biletów.

  • Wystawianie not księgowych i wniosków o wystawienie faktur oraz ich uzgadnianie pod względem merytorycznym.

  • Przygotowywanie odpowiedzi na kierowane do Biura pisma.

  • Udział w przygotowywaniu aktualizacji instrukcji wewnętrznych.

  • Przygotowywanie analiz, raportów i opracowań.

  • Współpraca z innymi Biurami i stanowiskami w Biurze w zakresie realizacji powierzonych zadań.

  • Administracja systemami SRPS i PPOL II, aktualizacja słowników, w tym ofert, kategorii i grup biletów, prowizji i kont.

  • Opracowanie wymaganych zmian do Systemów SRPS i PPOL II oraz nadzór nad ich realizacją.

  • Tworzenie i aktualizacja procedur rozliczeń oraz dokumentacji rozliczeń.

  • Współpraca ze sprzedawcami biletów, również w zakresie przekazywania rekordów sprzedaży.

  • Wykonywanie różnych prac biurowych, a także innych prac doraźnie zleconych przez przełożonych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne).

  • Umiejętności w zakresie rachunkowości.

  • Znajomość prawa podatkowego.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz środowiska Windows.

  • Umiejętność weryfikowania i analizowania baz danych.

  • Umiejętność wdrażania branżowych systemów informatycznych.

  • Komunikatywność, umiejętność dzielenia się wiedzą.

  • Odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Pracę u największego przewoźnika pasażerskiego oferującego przewozy regionalne na terenie całego kraju.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Pracę w Olsztynie.

  • Atrakcyjne zniżki na przejazdy kolejowe po Polsce i Europie.

  • Dodatkowy dzień wolny w roku – Dzień Kolejarza – 25 listopada.

  • Szkolenia i udział w konferencjach o tematyce związanej z wykonywaną pracą.

O nas

POLREGIO to największy pasażerski przewoźnik w Polsce. Każdego dnia na tory w całym kraju wyjeżdża około 1500 pociągów. W ciągu roku z usług POLREGIO korzysta ponad 72 mln pasażerów. Nasze pociągi zatrzymują się na ponad 1900 stacjach.

POLREGIO otrzymało tytuł Poland's Best Employers 2021 (na podstawie wyników niezależnego badania Forbes i Statista) oraz Solidny Pracodawca Roku 2021.