Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Wydziale Ryzyka Rynkowego

  • Lubin, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-04-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje szóste miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i drugą pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 50 podmiotów. Zatrudnia ponad 35 tys. pracowników.

    Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. Centrala

    Poszukuje osoby na stanowisko:

    Komórka organizacyjna: Wydział Ryzyka Rynkowego
    Miejsce pracy: Lubin

    Zakres obowiązków:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie analiz makroekonomicznych oraz monitorowanie stanu gospodarki polskiej i światowej oraz rynków towarowych, jak również będzie brała udział w procesie zarządzania ryzykiem rynkowym.

    Wymagania:

    Minimalne:

    • Wykształcenie: magister wyższe studia magisterskie lub kontynuacja nauki na ostatnim roku studiów magisterskich o kierunku ekonomia lub preferowana specjalizacja z obszaru finansów
      i bankowości
    • Wymagany staż: 12 miesięcy
    • Dobra orientacja w sytuacji gospodarczej na świecie połączona ze znajomością wskaźników makro ekonomicznych
    • Wiedza w zakresie ryzyka towarowego i walutowego, w szczególności: zasad funkcjonowania rynków terminowych i instrumentów pochodnych
    • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Język angielski na poziomie B2

    Dodatkowe:

    • Mile widziane doświadczenie z analizami makroekonomicznymi
    • Znajomość obsługi terminali Reuters/Bloomberg
    • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość VBA

    Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 20/05/2018

    Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 01/06/2018 oznacza, że oferta nie została przyjęta.