Specjalista w Wydziale Strategii, Programowania i Sprawozdawczości w Biurze Analiz i Strategii

Krajowy Ośrodek Wsparcia RolnictwaO firmie

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Karolkowa 30

Warszawa

Stanowisko pracy na które ogłasza się nabór:

Jednostka ogłaszająca nabór:

ul. Karolkowa 30
01-207 Warszawa

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

Stanowisko pracy związane jest z pracą przy komputerze, przemieszczaniem się wewnątrz budynku i w terenie. Praca w budynku firmy. Budynek firmy dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • narzędzia i materiały pracy: komputer, kserokopiarka, fax, niszczarka, skaner,
  • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie,
  • winda przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, podjazd dla osób niepełnosprawnych,
  • pomieszczenie higieniczno–sanitarne przystosowane dla osób niepełnosprawnych,
  • brak oznaczeń dla osób niewidomych,
  • brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchoniemym.

Wymiar etatu:

w pełnym wymiarze czasu pracy

Zakres zadań wykonywanych na danym stanowisku:

  • współuczestniczenie w opiniowaniu i aktualizowaniu strategii rynkowych, branżowych oraz sektorowych,
  • przygotowywanie prognoz wydatków i wpływów (w układzie miesięcznym, rocznym oraz wieloletnim) w ramach mechanizmów WPR i krajowych,
  • współuczestniczenie w przygotowywaniu analiz, informacji i prezentacji dotyczących funkcjonowania sektora rolno-żywnościowego oraz unijnej i krajowej polityki rolnej,
  • prace w zakresie przygotowywania sprawozdania rocznego KOWR oraz informacji doraźnych i prezentacji na temat funkcjonowania KOWR,
  • uczestniczenie w realizacji procesu zarządzania ryzykiem strategicznym i operacyjnym w KOWR,
  • opracowywanie analiz w zakresie polskiego i międzynarodowego handlu zagranicznego towarami rolno-spożywczymi,
  • opiniowanie projektów dokumentów i aktów prawnych w zakresie funkcjonowania sektora rolno-żywnościowego oraz unijnej i krajowej polityki rolnej,
  • monitorowanie unijnych i krajowych aktów prawnych dotyczących mechanizmów realizowanych przez KOWR.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

1) niezbędne:

  • wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie: rolnictwa/ekonomii/administracji/ pokrewne,
  • co najmniej roczny staż pracy,
  • wiedza w zakresie funkcjonowania sektora rolno-żywnościowego oraz unijnej i krajowej polityki rolnej,
  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa,
  • znajomość podstaw funkcjonowania administracji publicznej,
  • umiejętność redagowania tekstów,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych;

2) dodatkowe:

  • znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość zasad elektronicznego zarządzania dokumentacją,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętności interpersonalne (komunikatywność, współpraca w zespole).

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

1)  cv i list motywacyjny,

2)  kopia dokumentu potwierdzającego wykształcenie oraz kopie dokumentów potwierdzających co najmniej roczny staż pracy,

3)  oświadczenie dotyczące zapoznania się z treścią klauzuli informacyjnej w zakresie przetwarzania danych osobowych oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:

Kancelaria - pokój nr 101 lub pocztą na adres jak wyżej.

Dokumenty prosimy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem:

Nabór – ogłoszenie nr 171/CEN KOWR/10/2020”.

Przedłużony termin składania aplikacji!!!

do dnia: 12 listopada 2020 r.

W przypadku przesłania pocztą – decyduje data wpływu do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Uwaga!

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przeprowadzenia naboru w każdym czasie bez podania przyczyn.

Lista kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne określone w niniejszym ogłoszeniu, wraz z terminem i miejscem rozmowy kwalifikacyjnej, zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej KOWR oraz zamieszczona na tablicy ogłoszeń w biurze Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Warszawie, ul. Karolkowa 30, do dnia 18 listopada 2020 r.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy