Oferta pracy

Specjalista w Wydziale Technicznym

PKP S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie, weryfikacja i uzgodnienie planu remontów i inwestycji dla OGN Gdańsk, w oparciu o zgłoszone potrzeby przez inne wydziały i komórki organizacyjne,

  • sporządzenie harmonogramu realizacji robót remontowych i inwestycyjnych, koordynacja jego realizacji przez osoby odpowiedzialne merytorycznie, uzgadnianie i dokonywanie zmian w planie i budżecie remontowym i inwestycyjnym,

  • prowadzenie stosownej sprawozdawczości w zakresie realizacji i wykonania planu remontów i inwestycji,

  • realizacja zadań związanych z utrzymaniem obiektów dworcowych prowadzonych w systemie zleconym oraz ich przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych,

  • realizacja zadań związanych z utrzymaniem obiektów budowlanych nie dworcowych prowadzonych w systemie zleconym - na terenie Rejonu w Bydgoszczy,

  • realizacja wybranych zadań inwestycyjnych na terenie działania oddziału,

  • zakładanie zleceń na remonty i przeglądy okresowe w module PM w systemie SAP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane studia budowlane lub ekonomiczne

  • roczne doświadczenie w pracy w branży budowlanej

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office - w tym przede wszystkim programów Word, Excel i Power Point, umiejętności analityczne,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą inwestycji (procesów budowlanych)

  • wzorowa organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie i samodzielność.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w firmie z bogatymi tradycjami

  • udział w licznych projektach związanych z rozwojem spółek Grupy PKP

  • atrakcyjne warunki pracy i bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych