Oferta pracy

Specjalista w Wydziale Technicznym

PKP S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie materiałów i danych do planu inwestycji, remontów i likwidacji obiektów budowlanych.

  • przygotowanie i terminowa realizacja przydzielonych zadań.

  • uzgadnianie z osobą odpowiedzialną za koordynację wykonania planu inwestycji, remontów i likwidacji zmian i pozycji w budżecie oraz terminów realizacji prowadzanych zadań.

  • uzyskiwanie decyzji o warunkach zabudowy, zagospodarowania terenu, warunków technicznych oraz pozwoleń na budowę dla realizowanych lub planowanych zadań.

  • kompletowanie materiałów wyjściowych, koncepcji, studiów wykonalności, projektów budowlanych i dokumentacji kosztorysowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane studia budowlane lub ekonomiczne

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w branży budowlanej

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office - w tym przede wszystkim programów Word, Excel i Power Point, umiejętności analityczne,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą inwestycji (procesów budowlanych)

  • wzorowa organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie i samodzielność.

To oferujemy

  • umowę o pracę na zastępstwo

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w firmie z bogatymi tradycjami

  • udział w licznych projektach związanych z rozwojem spółek Grupy PKP

  • atrakcyjne warunki pracy i bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych