Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Wydziale Terenowej Eksploatacji

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. ogłaszają rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    BB/DE/WTE/S/03/18

    Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

    • Realizacja prac eksploatacyjnych w zakresie stacji i linii elektroenergetycznych na obszarze działania ZES;
    • Realizacja zadań obsługi ruchowej stacji elektroenergetycznych we współpracy ze służbami dyspozytorskimi oraz służbami nadzoru eksploatacji;
    • Realizacja czynności i pełnienie funkcji związanych z zapewnieniem bezpiecznej organizacji pracy w ramach posiadanych upoważnień;
    • Identyfikacja i powiadamianie służb nadzoru o zaistniałych awariach, usterkach i zagrożeniach oraz uczestniczenie w procesie ich likwidacji;
    • Obsługa systemów stacyjnych (w tym m. in. systemu sterowania i nadzoru, ochrony technicznej, monitoringu transformatorów) oraz dokonywanie weryfikacji, oceny i interpretacji sygnałów generowanych przez w/w systemy;
    • Bieżący nadzór nad pracą stacji i linii na obszarze działania ZES;
    • Kontrola ruchu osobowego oraz utrzymanie ładu i porządku na obsługiwanych obiektach stacyjnych;
    • Prowadzenie dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej oraz ruchowej;
    • Gotowość do wykonywania prac w ramach domowego pogotowia technicznego.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie o kierunku elektroenergetyka, elektrotechnika lub pokrewne;
    • Znajomość zagadnień z zakresu eksploatacji urządzeń i sieci elektroenergetycznych;
    • Posiadanie aktualnego świadectwa kwalifikacyjnego E (bez ograniczeń napięcia);
    • Znajomość zasad bezpiecznej organizacji pracy w energetyce;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów;
    • Umiejętność sprawnego i zwięzłego komunikowania się;
    • Dyspozycyjność;
    • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet);
    • Prawo jazdy kat. B.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych.

    Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.

    PSE S.A. zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

    Administratorem danych jest Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. z siedzibą w Konstancin-Jeziorna 05-520, Warszawska 165. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.