Oferta pracy

Specjalista w Wydziale Terenowej Eksploatacji Bydgoszcz

PSE S.A.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja prac eksploatacyjnych w zakresie stacji i linii elektroenergetycznych na obszarze działania wydziału

  • realizacja zadań w zakresie obsługi ruchowej stacji elektroenergetycznych we współpracy ze służbami dyspozytorskimi oraz nadzoru eksploatacji

  • realizacja czynności i pełnienie funkcji związanych z zapewnieniem bezpiecznej organizacji pracy w ramach posiadanych upoważnień

  • identyfikacja i powiadamianie służb nadzoru o zaistniałych awariach, usterkach i zagrożeniach oraz uczestnictwo w procesie ich likwidacji

  • obsługa systemów stacji (w tym m.in. SSiN, SOT) oraz dokonywanie weryfikacji, oceny i interpretacji sygnałów generowanych przez wyżej wymienione systemy

  • bieżący nadzór nad pracą stacji i linii na obszarze działania ZES

  • kontrola ruchu osobowego oraz utrzymanie ładu i porządku na obsługiwanych obiektach stacyjnych

  • prowadzenie dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej oraz ruchowej

  • gotowość do wykonywania prac w ramach domowego pogotowia technicznego

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne o specjalizacji elektroenergetyka lub pokrewne

  • znajomość zagadnień z zakresu eksploatacji urządzeń i sieci elektroenergetycznych

  • znajomość zasad bezpiecznej pracy w energetyce

  • doświadczenie zawodowe w branży energetycznej

  • aktualne świadectwo kwalifikacyjne E1

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office, poczta elektroniczna, Internet)

  • prawo jazdy kat. B

  • odpowiedzialność, decyzyjność, samodzielność,

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole