Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Wydziale Utrzymania Dróg i Mostów

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zarząd Dróg Wojewódzkich (ZDW) w Gdańsku jest jednostką budżetową podlegającą Zarządowi Województwa Pomorskiego. ZDW wypełnia funkcję zarządu dróg wojewódzkich w granicach administracyjnych województwa pomorskiego, z zakresie planowania, budowy, modernizacji, utrzymania i ochrony tych dróg.

    Do najważniejszych zadań ZDW należą: opracowywanie projektów planów rozwoju sieci drogowej jak i opracowywanie projektów planów finansowania budowy, utrzymania i ochrony dróg i obiektów mostowych. Utrzymanie nawierzchni chodników, dróg, mostów, znaków drogowych i innych urządzeń drogowych oraz dbanie o otoczenie pasa drogowego. ZDW prowadzi również ewidencję dróg i wszystkich obiektów, a także okresowo przeprowadza kontrolę stanu dróg i obiektów.

    SPECJALISTA W WYDZIALE UTRZYMANIA DRÓG I MOSTÓW
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane budownictwo lub transport,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Podstawowa znajomość Word, Excela.

    Mile widziane:

    • Uprawnienia budowlane wykonawcze,
    • Staż pracy w branży drogowej lub mostowej lub administracji publicznej jednostki pełniącej funkcję zarządcy dróg lub zarządzającego ruchu.

    Zadania:

    • Realizowanie zadań związanych z rozliczaniem środków przekazywanych na utrzymanie dróg i mostów,
    • Udział w planowaniu, koordynacji i nadzór nad zimowym utrzymaniem dróg a także pełnienie dyżurów przy zimowym utrzymaniu dróg,
    • Udział w gromadzeniu danych o stanie dróg i mostów, ich przejezdności i ograniczeniu nośności,
    • Uzgadnianie tras przejazdu pojazdów nienormatywnych,
    • Przygotowywanie materiałów przetargowych i udział w pracach komisji przetargowych,
    • Opiniowanie projektów tymczasowej organizacji ruchu drogowego prowadzenie spraw związanych z bieżącym oznakowania dróg,
    • Przygotowanie dokumentacji związanej z uzyskaniem decyzji zezwalającej na wycinkę drzew i krzewów,
    • Przygotowywanie wniosków o pozwolenie na budowę lub zgłoszeń zamiaru prowadzenia robót,
    • Przygotowywanie korespondencji w zakresie prowadzonych spraw.

    Warunki pracy:

    • Praca w niewielkim zespole,
    • Codzienny kontakt telefoniczny,
    • Bezpośredni kontakt z interesantami.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Stałe godziny pracy: 7.00 – 15.00,
    • Pracę na terenie województwa pomorskiego,
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    • Systematyczne, pewne wynagrodzenie,
    • Wynagrodzenie zasadnicze brutto: 3000 – 4000,
    • Dodatkowe wynagrodzenie roczne,
    • Fundusz socjalny, dofinansowanie do przedszkola,
    • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
    • Parking na terenie ZDW.