Logo Pracuj.pl

Specjalista w Wydziale Wsparcia Teleinformatycznego

Bankowy Fundusz GwarancyjnyO firmie

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Księdza Ignacego Jana Skorupki 4

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

Mile widziane

  • MDM

  • FAMOC

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • podstawowa obsługa zgłoszeń w systemie Helpdesk – I linia wsparcia
  • przygotowywanie i instalacja systemów operacyjnych na komputerach/laptopach
  • przygotowywanie i konfiguracja telefonów w systemie MDM
  • zarządzanie systemem ITSM
  • obsługa telekonferencji i wideokonferencji
  • zapewnienie wsparcia w zakresie obsługi stacji roboczych, systemów operacyjnych i aplikacji biurowych
  • diagnoza i analiza problemów zgłaszanych przez użytkowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w obszarze IT
  • dobra znajomość systemów MS Windows i narzędzi MS Office
  • dobra znajomość zagadnień sieciowych i Active Directory
  • dobra znajomość urządzeń z systemem Android/iOS
  • podstawowa znajomość zagadnień sieci LAN i WLAN
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych
  • znajomość systemu MDM FAMOC będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności pracy w zespole i umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej instytucji należącej do sieci
  • bezpieczeństwa finansowego
  • atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy hybrydowej
  • bardzo dobrze skomunikowane biuro w centrum Warszawy
  • atrakcyjny pakiet dodatkowych świadczeń: pracowniczy program emerytalny (7%wynagrodzenia) prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do kart sportowych/hali sportowej, biletów do kina/teatru i inne benefity

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV za pomocą przycisku Aplikuj do 3 lipca 2022 r.

Bankowy Fundusz Gwarancyjny gwarantuje depozyty zgromadzone w bankach i SKOK-ach oraz odpowiada za przeprowadzanie przymusowej restrukturyzacji instytucji finansowych. Fundusz należy do sieci bezpieczeństwa finansowego i współodpowiada za stabilność finansową Polski.

Specjalista w Wydziale Wsparcia Teleinformatycznego, Księdza Ignacego Jana Skorupki 4, Śródmieście, Warszawa