Ta oferta pracy jest nieaktualna od 188 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Wydziale Zarządzania Majątkiem Sieciowym

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 14.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. ogłaszają rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    BB/DE/WZMS/S/02/18

    Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

    • Planowanie i organizowanie likwidacji zbędnych urządzeń, aparatury i ŚT w tym przygotowanie danych niezbędnych do przygotowania/realizacji/aktualizacji Pięcioletniego Planu Likwidacji wg wytycznych zawartych w procedurach Spółki;
    • Współpraca przy przeprowadzaniu spisów z natury majątku sieciowego oraz dokonywania doraźnych inwentaryzacji majątku sieciowego w zakresie, trybie i terminach ustalonych przez PSE SA zgodnie z obowiązującymi procedurami w tym zakresie;
    • Obsługa przyjmowania na majątek urządzeń i środków trwałych oraz ich likwidacji;
    • Obsługa systemu AM w obszarach: planowania i rozliczeń prac eksploatacyjnych i remontowych, ewidencji majątku, rejestracji i archiwizacji dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej, rejestracji zdarzeń, w tym właściwe odnoszenie kosztów prac;
    • Realizacja zadań niezbędnych do prawidłowego ustalania podatków od gruntów, budynków i budowli oraz użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowych;
    • Realizacja zadań w zakresie współpracy z organami administracji samorządowej w obszarze pozyskiwania danych, zgłaszania inicjatyw rozwojowo - inwestycyjnych i opiniowania dokumentów dotyczących zagospodarowania przestrzennego (MPZ).

    Wymagania:

    • Wykształcenie – wyższe techniczne – preferowane elektrotechnika;
    • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2;
    •  Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office oraz programu AutoCad;
    • Prawo jazdy kategorii B;
    • Znajomość Ustawy Prawo Budowlane;
    • Znajomość przepisów podatkowych z zakresu podatku od nieruchomości;
    • Umiejętność radzenia sobie ze stresem w sytuacjach kryzysowych;
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych.

    Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.

    PSE S.A. zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

    Administratorem danych jest Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. z siedzibą w Konstancin-Jeziorna 05-520, Warszawska 165. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.