Specjalista w Wydziale Zarządzania Rozliczeniami (umowa na zastępstwo)

PSE S.A.

  • Marszałka Focha 16, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

PSE S.A.

Marszałka Focha 16

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie aktywnych umów i zamówień do systemu SAP i współpraca w tym zakresie z wszystkimi komórkami organizacyjnymi Spółki

  • zarządzanie danymi podstawowymi umów, zamówień, indeksów i grup materiałowych z obszaru logistycznego systemu SAP

  • porządkowanie danych z obszaru logistycznego systemu SAP

  • aktywne monitorowanie zamówień i kontraktów w oparciu o weryfikację z jednostkami merytorycznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum pięć lat doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań

  • znajomość pakietu MS Office

  • znajomość systemu SAP

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej A2

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji wynikających z zakresu obowiązków