Oferta pracy

Specjalista w Zakładzie Chemii Analitycznej

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT METALURGII ŻELAZA IM. STANISŁAWA STASZICAO firmie

  • Karola Miarki 12/14
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT METALURGII ŻELAZA IM. STANISŁAWA STASZICA

Karola Miarki 12/14

Gliwice

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metalurgii Żelaza im. Stanisława Staszica w Gliwicach ogłasza konkurs na stanowisko:

Nr ref: IMŻ_10_1

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metalurgii Żelaza im. Stanisława Staszica,  działa w Sieci Badawczej Łukasiewicz.

Misją Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Metalurgii Żelaza jest świadczenie usług naukowo-badawczych, doradczych i szkoleniowych na rzecz producentów stali, użytkowników stali i instytucji publicznych związanych z hutnictwem żelaza i stali.

1. Ogólne warunki zatrudnienia

Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar etatu: 1/1 etat
Liczba stanowisk: 1
Pion: badawczy
Miejsce wykonywania pracy: Gliwice, ul. Karola Miarki 12-14

Gwarantujemy:

  • niezbędne nowoczesne  narzędzia pracy dostosowane do specyfiki stanowiska
  • partnerską atmosferę w pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego i naukowego

2. Główny zakres obowiązków:

  • Podstawowe czynności związane z przygotowaniem prób do analizy WD XRF (ważenie, stapianie, prasowanie próbek)
  • Prowadzenie oznaczeń składu chemicznego techniką WD XRF
  • Interpretacja wyników analitycznych
  • Statystyczna weryfikacja danych
  • Zadania inne zgodnie z bieżącym harmonogramem prac (w tym prowadzenie i/lub współudział w realizacji prac badawczych z zakresu analizy WD XRF)

3. Oczekiwania od Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie albo wykształcenie wyższe i roczne doświadczenie w sektorze badawczo-rozwojowym. (Kierunki związane z chemią i analityką chemiczną);
  • Umiejętność inicjowania, zaplanowania i przeprowadzenia eksperymentów.
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Odpowiedzialność, cierpliwość, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Umiejętność obsługi komputera Ms Office (w tym Excel , Word, Power Point) ;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziane doświadczenie 1-2 letnie na podobnym stanowisku oraz Znajomość – teoretyczna i praktyczna - techniki WD XRF.

4. Dokumenty wymagane od kandydata:

•    CV

Oferty należy złożyć drogą mailową w terminie do 30.10.2020 r. klikając w przycisk aplikowania.

Renata Zięcina
Kierownik Działu Spraw Personalnych i Płac
nr tel. podany w ogłoszeniu.

Dokumenty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione o ich terminie telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana na stronie internetowej Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metalurgii Żelaza im. Stanisława Staszica.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy