Specjalista w zakresie instalacji centralnego ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji

Uniwersytet Przyrodniczy w PoznaniuO firmie

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Wojska Polskiego 28

Poznań

zatrudni pracownika na stanowisku

SPECJALISTA
w zakresie instalacji centralnego ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji
w Dziale Technicznym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne z zakresu instalacji centralnego ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji
  • doświadczenie w branży sanitarnej z zakresu instalacji centralnego ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji
  • umiejętność pracy w zespole

Opis stanowiska:

  • organizowanie prac związanych z usuwaniem awarii w budynkach i na terenie Uczelni
  • kierowanie pracami związanymi z pracami konserwacyjnymi i remontowymi urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • nadzorowanie robót w nowo powstałych budynkach – w przypadku posiadania uprawnień budowlanych
  • sprawdzanie dokumentacji i jej uzgadnianie
  • zamawianie materiałów do realizacji bieżących prac konserwacyjnych
  • przygotowywanie przetargów w zakresie wiedzy technicznej (branżowej).

Oferujemy:

  • pracę w ugruntowanej na rynku firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie na cały etat
  • rozwój zawodowy,
  • szkolenia
  • ubezpieczenia

Uczelnia zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej z wybranymi kandydatami oraz zastrzega sobie prawo do unieważnienia oferty bez podania przyczyny.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000).

Na oferty oczekujemy do 13 listopada 2020 roku pod adresem:
Dział Osobowy i Spraw Socjalnych
ul. Wojska Polskiego 28 60-637 Poznań
lub za pomocą przycisku Aplikuj

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, ul. Wojska Polskiego 28, 60-637 Poznań dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
  • Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  • Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy