Oferta pracy

Specjalista w Zespole Administracji i Zakupów

MyBenefit Sp. z o.o. O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący kontakt z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz usługodawcami

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • Archiwizacja dokumentów

  • Administracyjna obsługa biura: zaopatrzenie w artykuły biurowe i spożywcze, organizacja przestrzeni biurowej, współpraca z administratorem budynku

  • Udzielanie informacji pracownikom i obsługa gości

  • Wsparcie w przygotowywaniu i organizowaniu spotkań

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Świetnie radzisz sobie z pakietem MS Office

  • Potrafisz zorganizować swoją pracę

  • Umiesz ustalać priorytety i działać pod presją czasu

  • Jesteś samodzielny i odpowiedzialny

  • Możesz pochwalić się umiejętnością współpracy oraz nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Tworzenie platformy MyBenefit to nasza pasja, dlatego nasz zespół to pozytywna energia, zaangażowanie i mnóstwo radości z pracy

  • Nasza praca opiera się na kreatywności, dlatego nie ograniczamy jej formalnym ubiorem, ani korporacyjnymi zasadami, szanujemy różnorodność i elastyczność

  • Jesteśmy aktywni. Bierzemy udział w wydarzeniach sportowych i akcjach charytatywnych. Szanujemy ekologię i zdrowie w codziennej pracy i po pracy

  • Celebrujemy urodziny, rocznice pracy i ważne wydarzenia w życiu naszej firmy, spotykamy się na eventach integracyjnych

  • Uczestniczymy w szkoleniach, poszerzając kompetencje z ekspertami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Współpracujemy z setkami firm w Polsce czerpiąc od nich wiedzę i doświadczenie

  • Bierzemy udział w konferencjach i eventach branżowych

  • Dofinansowanie do śniadań

  • Kawa, herbata

  • Osobisty konsultant AskHenry

  • Parking dla rowerów

  • Dogodna lokalizacja w centrum miasta

MyBenefit Sp. z o.o.

Zostań częścią MyBenefit i twórz z nami pierwszą w Polsce platformę benefitów

MyBenefit to partner pracodawców w zakresie motywowania i budowania zaangażowania pracowników. Tworząc największą w Polsce Kafeterię benefitów kierujemy się ekspercką wiedzą i najlepszym doświadczeniem. Wiemy, że sercem firmy są ludzie, dlatego oferujemy pracodawcom największą, najbardziej zróżnicowaną, bogatą w produkty i usługi pierwszej potrzeby Kafeterię dla ich pracowników.

Trendy na polskim rynku świadczeń pozapłacowych kreujemy już od 2007 roku, a od 2013 należymy do Grupy Kapitałowej Benefit Systems.

Więcej o nas: www.mybenefit.pl

Przewiń do profilu firmy