Oferta pracy

Specjalista w Zespole Administracyjnym

Getin Noble Bank S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Getin Noble Bank S.A.

rondo Daszyńskiego 2

Warszawa

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista w Zespole AdministracyjnymNumer ref.: ZADM/10/20/Warszawa

Zakres zadań:

  • Weryfikacja kandydatów na Partnerów i Franczyzobiorców,
  • Zarządzanie umowami z Partnerami i Franczyzobiorcami,
  • Administracja dostępami do aplikacji sprzedażowych Banku,
  • Koordynacja procesu otwarcia/zamknięcia placówek franczyzowych,
  • Merytoryczne i administracyjne wsparcie Partnerów i Franczyzobiorców,
  • Identyfikacja działań w celu optymalizacji wykonywanych zadań,
  • Wsparcie procesu zarządzania i rozwoju współpracy z Partnerami i Franczyzobiorcami,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i dobrych relacji z Partnerami i Franczyzobiorcami.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość narzędzi pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel),
  • samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole,
  • umiejętność dostosowania się do dynamicznego tempa pracy, ale również powtarzalności wykonywanych zadań,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku z zakresu administracji lub wsparcia operacyjnego oraz znajomości branży finansowej będą dodatkowym atutem.

Dołącz do nas, a tak jak wszyscy nasi pracownicy otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, dostęp do platformy MyBenefit z szeroką ofertą benefitów (bilety do kina, teatru), dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego,
  • samodzielne stanowisko pracy, wspierane możliwością odbywania wielu szkoleń organizowanych w ramach projektów rozwojowych dla pracowników,
  • pracę w  energicznym i ambitnym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na poniższy adres:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy