Specjalista w Zespole Budżetowania i Informacji Zarządczej IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.01.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 06.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
     W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
    spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
    Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
    w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
    Specjalista w Zespole Budżetowania i Informacji Zarządczej IT (Departament Informatyki)
    Miejsce pracy: Warszawa
    pracuj/DIN/MIS

    Zadania:

    • Współpraca z krajowymi oraz zagranicznymi dostawcami usług oraz produktów IT
    • Wsparcie Klientów wewnętrznych w wyborze dostawców (negocjacje oraz przetargi)
    • Analiza uzasadnienia biznesowego dla wdrożeń rozwiązań IT
    • Przygotowywanie raportów MIS dla różnych poziomów zarządzania IT oraz Banku
    • Udział w przygotowaniu budżetu IT w obszarze kosztów i inwestycji, monitorowanie oraz raportowanie realizacji budżetu
    • Proaktywne poszukiwanie i wdrażanie inicjatyw służących optymalizacji kosztów
    • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi organami audytowymi

    Wymagania:

    • Min. 3 letnie doświadczenie w branży IT lub w obszarze konsultingowym
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz zdolność rozwiązywania problemów
    • Co najmniej podstawowa znajomość zagadnień związanych z finansami (analiza finansowa, rachunkowość)
    • Doświadczenie w procesach przetargowych (przygotowanie RFI/RFP, analiza ofert, wyliczanie TCO, negocjacje i przygotowywanie kontraktów)
    • Bardzo dobra znajomość Excel oraz PowerPoint
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Mile widziane doświadczenie w obszarze licencjonowania oprogramowania (Microsoft, Oracle, itp.)

    Oferujemy:

    • Możliwość poznania i rozwijania różnorodnych aplikacji wspierających funkcjonowanie Banku
    • Zatrudnienie w Centrali Banku na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
    • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
    Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom