Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Zespole ds. Gospodarowania Nieruchomościami

Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku im. Gen. J. Ziętka S.AO firmie

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów pism w prowadzonych sprawach związanych z nabywaniem, wydzierżawianiem lub obciążaniem nieruchomości.

  • Przygotowywanie projektów umów cywilnoprawnych i aneksów uprawniających do korzystania z nieruchomości, a także kontrola ich obowiązywania.

  • Przygotowywanie wniosków zlecających zadania dla geodetów i rzeczoznawców oraz opracowywanie uwag do wykonanych prac.

  • Przygotowanie wniosków wieczystoksięgowych o aktualizację wpisów, ujawnianie nabytych praw.

  • Udział w negocjowaniu warunków umów oraz przygotowywanie projektów umów o udostępnienie nieruchomości stronom trzecim.

  • Prowadzenie ewidencji rzeczowego majątku trwałego.

  • Udział w komisjach likwidujących zużyte, zniszczone lub zbędne urządzenia, sprzęt oraz materiały.

  • Udział w komisjach przekazujących i odbierających środki trwałe podmiotom zewnętrznym w celu dzierżawy środków trwałych.

  • Analiza stanu środków trwałych i wyjaśnienie zmian.

  • Sporządzenie danych do deklaracji podatku od nieruchomości.

  • Sporządzenie danych do korekt deklaracji podatku od nieruchomości z tytułu zmian w stanie środków trwałych.

  • Prowadzenie zestawień gruntów, budynków i budowli stanowiących załączniki do deklaracji.

  • Prowadzenie zestawień gruntów do opłat za użytkowanie wieczyste gruntów.

  • Analiza otoczenia zewnętrznego i jego wpływu na sferę dzierżaw Spółki.

  • Przygotowywanie ofert obiektów i powierzchni do wydzierżawienia i dostosowanie jej do możliwości i potrzeb rynku.

  • Przygotowywanie dokumentacji konkursowej na przedmioty dzierżaw Spółki.

  • Opracowanie comiesięcznego zestawienia obciążeń z umów dzierżaw.

  • Kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji dla prowadzonych spraw.

  • Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe: co najmniej 3 lata stażu na stanowisku o podobnym charakterze.

  • Wykształcenie: wyższe.

  • Mile widziane: doświadczenie w gospodarowaniu składnikami majątkowymi.

  • Od kandydatów oczekujemy: odpowiedzialności, dyspozycyjności, wysokiej kultury osobistej, komunikatywności, sumienności wobec firmy i współpracującego otoczenia, umiejętność sporządzania pism, umiejętności obsługi sprzętu biurowego.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zgodne z przyjętym regulaminem Spółki.

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

  • Pakiet socjalny.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku im. Gen. J. Ziętka S.A

PARK ŚLĄSKI to unikatowa „oaza zieleni” zlokalizowana w Chorzowie, pośrodku kilkumilionowej aglomeracji górnośląskiej w najbardziej uprzemysłowionym regionie kraju. Od 70 lat służy spacerowiczom, turystom, uczestnikom imprez masowych a także zwolennikom wzmacniania zdrowia i sportowej kondycji na łonie przyrody poprzez marsz, bieg lub jazdę na rowerze bądź rolkach. Teren Parku Śląskiego to także niecodzienne nagromadzenie oraz urozmaicenie turystycznych i rozrywkowych atrakcji. Wizyta w Planetarium Śląskim w połączeniu z odwiedzinami legendarnego, a ostatnio modernizowanego Stadionu Śląskiego, można przeżyć jako niecodzienną podróż pomiędzy niebem a ziemia. Z kolei Śląskie Wesołe Miasteczko to wspaniała zabawa z pogranicza rozrywki oraz nauki.

W Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie" a także w pobliżu Hali Wystaw "Kapelusz" poznamy ciekawe szczegóły oraz liczne restauracje i kawiarnie.

Częstym wizytom w Parku Śląskim sprzyja dobrze rozwinięta, okoliczna baza hotelowa oraz świetne skomunikowanie z pobliską autostradą A4, Drogową Trasą Średnicową oraz centrum Katowic i Chorzowa.

Przewiń do profilu firmy

Wymagane dokumenty:

  • CV / życiorys.

  • List motywacyjny.

  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, (potwierdzeniem uzyskanego wykształcenia jest świadectwo ukończenia szkoły, dyplom ukończenia studiów).