Oferta pracy

Specjalista w Zespole ds. ochrony danych osobowych

TUiR WARTA S.A.

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

rondo Daszyńskiego 1

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza umów w obszarze ochrony danych osobowych,

  • tworzenie klauzul ochrony danych osobowych,

  • udzielanie odpowiedzi wewnątrz organizacji na pytania z zakresu ochrony danych osobowych,

  • przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji opisującej sposób przetwarzania danych osobowych,

  • przegląd druków ubezpieczeniowych pod kątem ich zgodności z przepisami o ochronie danych osobowych,

  • prowadzenie centralnego rejestru czynności przetwarzania danych osobowych i rejestru wszystkich kategorii czynności dokonywanych w imieniu administratora,

  • przygotowywanie komunikatów z zakresu ochrony danych osobowych,

  • prowadzenie rejestru umów powierzenia przetwarzania danych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane prawnicze lub humanistyczne bądź ukończone studia podyplomowe w zakresie ochrony danych osobowych,

  • wiedza z zakresu ochrony danych osobowych, w tym przepisów Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z danymi osobowymi, w tym mile widziane doświadczenia w zakresie konstruowania umów,

  • umiejętność logicznego myślenia i poprawnego konstruowania tekstów.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,

  • hybrydowy system pracy,

  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy,

  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Przewiń do profilu firmy