Oferta pracy

Specjalista w Zespole ds. Projektów i Innowacji

PGE Obrót S.A.

Wólczańska 128/134

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie koncepcji usług masowych dla prosumentów,

  • Koordynacja prac związanych z budową instalacji fotowoltaicznych na potrzeby klientów Spółki, zarówno instalacje do 50 kWp, jak i powyżej,

  • Budowa sieci partnerów technicznych - współpraca z wykonawcami i dostawcami instalacji PV,

  • Przygotowanie wstępnych projektów dla instalacji PV (rozmieszczenie modułów, bilans energetyczny)

  • Udział w wizjach lokalnych, sporządzanie analiz technicznych, rekomendacji w zakresie inicjatyw podnoszących efektywność energetyczną,

  • Współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego w zakresie procesu przygotowania projektów fotowoltaicznych oraz realizacji inwestycji,

  • Współpraca z biurami projektowymi w zakresie projektów instalacji fotowoltaicznych powyżej 50 kWp, w tym w zakresie postępowań administracyjnych związanych z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń,

  • Przygotowanie koncepcji w zakresie rozwoju produktów opartych na odnawialnych źródłach energii, w tym PV, pompy ciepła, magazyny energii, systemy zarządzania energią itp.

  • Zarządzanie projektami z zakresu rozwoju biznesu oraz innowacji, zarówno jako samodzielny Project Manager oraz jako członek zespołów roboczych,

  • Monitorowanie wyników wdrażanych produktów,

  • Przygotowywanie harmonogramów dla realizowanych projektów i wdrożeń produktowych,

  • Nawiązywanie oraz prowadzenie relacji biznesowych z partnerami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Wymagane minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze fotowoltaiki, pomp ciepła, projektów energetycznych,

  • Wymagana znajomość rynku energetycznego, odnawialnych źródeł energii,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • Kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania,

  • Samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office,

  • prawo jazdy kat. B. z doświadczeniem.

Mile widziane

  • Mile widziane uprawnienia elektryczne/budowlane

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

To oferujemy

  • Uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy,

  • Ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce.

PGE Obrót z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE. Obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji, jednostek samorządu terytorialnego i gospodarstw domowych. Stawia na szeroką ofertę produktową, partnerskie relacje, niezawodną obsługę, gwarantując kompleksową realizację potrzeb energetycznych.

W swojej działalności PGE Obrót kieruje się troską o środowisko naturalne. Realizując strategię Grupy PGE w obszarze sprzedaży detalicznej, zapewnia Klientom szeroki dostęp do zielonej energii. Promuje też proekologiczne postawy, jak korzystanie z PGE eFaktury. Spółka stawia również na nowoczesną obsługę odpowiadającą na oczekiwania Klientów. Rozwija kanały zdalnego kontaktu, a także automatyzuje procesy sprzedażowe i rozliczeniowe.

Jako największy, rzetelny i sprawdzony partner na rynku, PGE Obrót posiada certyfikat firmy działającej zgodnie z Dobrymi Praktykami Sprzedawców Energii Elektrycznej opracowanymi przez Towarzystwo Obrotu Energią (TOE). PGE Obrót od lat nagradzana jest godłem „Firma Przyjazna Klientowi", laurem przyznawanym bezpośrednio przez Klientów.

Przewiń do profilu firmy