Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Zespole ds. Ryzyka Modeli

KRAKOWSKI BANK SPÓŁDZIELCZY

Rynek Kleparski 8

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • walidacja stosowanych w Banku modeli,

  • koordynacja etapów składających się na proces zarządzania ryzykiem modeli,

  • raportowanie do Zarządu oraz Rady Nadzorczej na temat modeli funkcjonujących w Banku oraz przebiegu procesu zarządzania ryzykiem modeli,

  • odpowiedzialność za jakość realizacji zasad i procedur wewnętrznych w zakresie zarządzania ryzykiem modeli.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w budowaniu lub walidacji modeli finansowych,

  • znajomość SQL,

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki Matematyka, Metody ilościowe, Big Data),

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy i zaangażowanie w realizację zadań,

  • zdolność krytycznego i analitycznego myślenia.

To oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w polskim banku z ponad 100-letnią tradycją.

O nas

Krakowski Bank Spółdzielczy ogłasza nabór do KBS Centrala, na stanowisko: specjalista w Zespole ds. Ryzyka Modeli, miejsce pracy Kraków.