Specjalista w Zespole ds. Sekurytyzacji i Obowiązków Informacyjnych Emitentów Sektora Finansowego w Departamencie Spółek Publicznych; nr. DSP/02/2021

Urząd Komisji Nadzoru FinansowegoO firmie

  • Piękna 20, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

Piękna 20

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad wypełnianiem obowiązków informacyjnych podmiotów sektora finansowego,

  • zadania związane z sekurytyzacją, w tym prowadzenie kontroli, opracowywania protokołu poinspekcyjnego,

  • monitorowanie realizacji zaleceń,

  • nadzór zza biurka w zakresie sekurytyzacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, prawo),

  • doświadczenie zawodowe w sektorze finansowym, w obszarze ryzyka, audytu wewnętrznego, kontrolingu lub finansów albo doświadczenie w nadzorze nad tym sektorem,

  • umiejętność analizy informacji i formułowania wniosków,

  • umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i odpowiedzialność w działaniu

  • komunikatywność i łatwość wyrażania myśli w mowie i piśmie,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • znajomość regulacji prawnych obowiązujących podmioty działające na rynku finansowym,

  • znajomość zasad funkcjonowania rynku kapitałowego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia unikatowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w licznych szkoleniach,

  • ciekawą pracę w wyjątkowym zespole ekspertów oraz świetną atmosferę,

  • możliwość samodzielnego tworzenia wyjątkowych rozwiązań, które mają szansę stać się standardem w krajowym nadzorze finansowym,

  • atrakcyjny pakiet socjalny, (m.in. PPK, opieka medyczna, kafeteryjny program MyBenefit, dofinansowanie do wypoczynku i inne),

  • pracę w dogodnej lokalizacji, blisko centrum,

  • elastyczny czas rozpoczęcia i zakończenia dnia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę składać za pośrednictwem odnośnika Aplikuj.

Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez UKNF znajduje się w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz" oraz na stronie UKNF, w zakładce Kariera: