Oferta pracy

Specjalista w Zespole E-marketingu (e-commerce)

MyBenefit Sp. z o.o. O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie oraz realizacja akcji marketingowych i promocyjnych, wspierających sprzedaż produktów w Kafeterii MyBenefit

  • Tworzenie i redagowanie treści marketingowych (newslettery, opisy produktów, blog, bannery reklamowe,)

  • Odpowiedzialność za obszar komunikacji z użytkownikami, planowanie i realizacja strategii komunikacji

  • Monitorowanie i optymalizacja prowadzonych działań, przygotowywanie raportów i analiz

  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowej platformy sprzedażowej (Magento)

  • Zapewnienie zgodności z prawem realizowanych działań online przy współpracy z innymi działami

  • Współpraca z zewnętrznymi podwykonawcami w zakresie tłumaczeń i innych zewnętrznych usług marketingowych

Nasze wymagania

  • Masz min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży e-commerce

  • Znasz i wykorzystujesz techniki oraz narzędzia komunikacji, które wspomagają sprzedaż internetową

  • Możesz pochwalić się „lekkim piórem”, a tworzenie i redagowanie tekstów sprawia Ci przyjemność

  • Masz praktyczne doświadczenie przy planowaniu i zarządzaniu projektami marketingowymi online

  • Pracowałeś z Magento lub z podobną platformą e-commerce

  • Znasz i wykorzystujesz w praktyce Google Analytics

  • Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (Excel, Power Point na poziomie średniozaawansowanym)

  • Jesteś samodzielny i chcesz sam organizować swoją pracę

  • W codziennej pracy wykazujesz się inicjatywą i zaangażowaniem

  • Interesujesz się specyfiką komunikacji marketingowej online i najnowszymi trendami w e-commerce

  • Jesteś nastawiony na rozwój i współpracę

To oferujemy

  • Atrakcyjne zasilenia punktami w naszej Kafeterii

  • Karta Multisport dla Ciebie i osób towarzyszących

  • Prywata opieka medyczna i ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Dofinansowanie do śniadań i karta BenefitLunch

  • Kawa, herbata

  • Osobisty konsultant AskHenry

  • Parking dla rowerów

  • Dogodna lokalizacja w centrum miasta

MyBenefit Sp. z o.o.

Zostań częścią MyBenefit i twórz z nami pierwszą w Polsce platformę benefitów

MyBenefit to partner pracodawców w zakresie motywowania i budowania zaangażowania pracowników. Tworząc największą w Polsce Kafeterię benefitów kierujemy się ekspercką wiedzą i najlepszym doświadczeniem. Wiemy, że sercem firmy są ludzie, dlatego oferujemy pracodawcom największą, najbardziej zróżnicowaną, bogatą w produkty i usługi pierwszej potrzeby Kafeterię dla ich pracowników.

Trendy na polskim rynku świadczeń pozapłacowych kreujemy już od 2007 roku, a od 2013 należymy do Grupy Kapitałowej Benefit Systems.

Więcej o nas: www.mybenefit.pl

Przewiń do profilu firmy

Atmosfera

  • Tworzenie platformy MyBenefit to nasza pasja, dlatego nasz zespół to pozytywna energia, zaangażowanie i mnóstwo radości z pracy

  • Nasza praca opiera się na kreatywności, dlatego nie ograniczamy jej formalnym ubiorem, ani korporacyjnymi zasadami, szanujemy różnorodność i elastyczność

  • Jesteśmy aktywni. Bierzemy udział w wydarzeniach sportowych i akcjach charytatywnych. Szanujemy ekologię i zdrowie w codziennej pracy i po pracy

  • Celebrujemy urodziny, rocznice pracy i ważne wydarzenia w życiu naszej firmy, spotykamy się na eventach integracyjnych

Rozwój

Uczestniczymy w szkoleniach poszerzające kompetencje z ekspertami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Współpracujemy z setkami firm w Polsce czerpiąc od nich wiedzę i doświadczenie

Bierzemy udział w konferencjach i eventach branżowych