Oferta pracy

Specjalista w Zespole Eventów i Akcji Specjalnych

Totalizator Sportowy

  • Targowa 25, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Targowa 25

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie i koordynowanie eventów oraz akcji specjalnych o charakterze promocyjnym,

  • opracowywanie kalendarza działań social mediowych dla poszczególnych eventów oraz produktów i marek handlowych,

  • przygotowywanie rocznych i kwartalnych planów w zakresie eventów oraz akcji specjalnych,

  • planowanie i kontrolowanie przyznanego budżetu,

  • współpracowanie z podmiotami zewnętrznymi w zakresie realizowanych działań,

  • prowadzenie komunikacji z klientami i partnerami zewnętrznymi,

  • poszukiwanie oraz inicjowanie nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w przygotowywaniu i organizowaniu eventów,

  • znajomość branży eventowej,

  • wykształcenie wyższe, mile widziane na kierunku: marketing, public relations, zarządzanie,

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • dobra organizacja oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Prywatna Opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Dodatkowe Ubezpieczenie

  • Kursy i szkolenia

  • Dofinansowanie do nauki Języków Obcych

  • Cykliczne Eventy Firmowe

  • Wolontariat

  • Bilety na wydarzenia Sportowe

  • Świetne połączenia komunikacyjne biura

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne