Specjalista w Zespole Finansowania Strukturyzowanego w Departamencie Decyzji Kredytowych Przedsiębiorstw

Bank Millennium S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2

Warszawa

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Numer referencyjny: Millenet/DDK/ZFS

Obowiązki

  • Ocena sytuacji ekonomiczno-finansowej podmiotów gospodarczych i strukturyzowanie transakcji dla potrzeb określenia zdolności kredytowej i podjęcia decyzji – bardzo duże przedsiębiorstwa i projekty (w tym nieruchomościowe)
  • Samodzielna analiza transakcji, negocjowanie warunków z doradcą i przygotowywanie analizy wraz z rekomendacją ryzyka na komitet kredytowy Banku
  • Monitoring ekspozycji, identyfikacja i podejmowanie działań w celu redukcji ryzyka
  • Wspieranie realizacji celów Banku w zakresie bezpiecznego wzrostu portfela kredytowego

Wymagania

  • Udokumentowane minimum 3 lata doświadczenia w obszarze transakcji strukturyzowanych (warunek konieczny)
  • Umiejętność samodzielnej strukturyzacji transakcji (w tym konsorcja bankowe oraz nieruchomości dochodowe)
  • Zdolność identyfikacji potencjalnych ryzyk w różnych strukturach finansowania, branżach i otoczeniu ekonomicznym
  • Bardzo dobra organizacja pracy i komunikatywność (współpraca z Departamentem Finansowań Strukturyzowanych po stronie biznesu)

Oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę i pakiet socjalny
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy