Oferta pracy

Specjalista w Zespole Helpdesk

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • System Helpdesk na bazie rozwiązania klasy IT Service Manager (ITSM)

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia obsługa użytkowników w zakresie wsparcia informatycznego i środowiska PC (II linia wsparcia);

  • Realizacja zadań w zakresie instalacji, konfiguracji i administracji systemem operacyjnym stacji PC oraz instalacja i konfiguracja aplikacji biurowych i specjalistycznych zgodnie z potrzebami użytkowników;

  • Zaopatrzenie stanowisk pracy w sprzęt informatyczny i oprogramowanie;

  • Organizacja okresowych serwisów, usuwanie usterek i awarii;

  • Wsparcie użytkowników przy rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z wykorzystaniem infrastruktury teleinformatycznej w przedsiębiorstwie w ramach administrowanych systemów i infrastruktury PC;

  • Obsługa zgłoszeń i współpraca z firmami zewnętrznymi korzystającymi z infrastruktury teleinformatycznej PPL.

Nasze wymagania

  • Min. wykształcenie średnie techniczne w obszarze informatyki, teleinformatyki lub pokrewne;

  • Doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z informatyką, infrastrukturą IT lub wsparciem pracy użytkowników/biura (Helpdesk, I lub II linia wsparcia);

  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem środowiskiem PC oraz monitorowaniem systemów teleinformatycznych;

  • Znajomość narzędzi klasy ITSM związanych z ewidencją zgłoszeń;

  • Prawo jazdy kat. B

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Pracę w firmie zarządzającej największym portem lotniczym w Polsce;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Liczne benefity socjalnie i kulturalne;

  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci Pracowników;

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;

  • Zniżkę na produkty i usługi dostępne w strefie handlowej lotniska Chopina;

  • Motywacyjny system pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Dobrą atmosferę i pracę zespołową;

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami IT.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś realizować ciekawe projekty w branży lotniczej? Z pasją i zaangażowaniem podejmujesz nowe zadania i jesteś otwarty na innowacyjne rozwiązania?

Pracuj w Portach Lotniczych! "Wyląduj" właśnie u nas!

Przewiń do profilu firmy