Oferta pracy

Specjalista w Zespole Komunikacji

Bank Millennium S.A.O firmie

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i redakcja materiałów na potrzeby komunikacji wewnętrznej

  • Przygotowanie i koordynacja wewnętrznych działań komunikacyjnych we współpracy z różnymi jednostkami organizacyjnymi Banku

  • Promocja wykorzystywania tzw. „prostego języka” w komunikacji wewnętrznej

  • Przygotowywanie i bieżąca aktualizacja treści na wewnętrznej platformie społecznościowej Banku Millennium

  • Angażowanie użytkowników platformy – pracowników banku do aktywności na platformie

  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dla kadry managerskiej

  • Odpowiedzialność za rozwój i promocję kanałów komunikacji wewnętrznej wśród użytkowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – dziennikarstwo / komunikacja społeczna, polonistyka, ew. ekonomia / bankowość

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikatywność, doskonała umiejętność pracy w zespole oraz współpracy między różnymi jednostkami w ramach jednej instytucji

  • Zdolności planowania i analizy, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność sprawnego pisania i redagowania różnego rodzaju tekstów (tzw. „lekkie pióro”)

  • Doświadczenie w przygotowywaniu treści do serwisów internetowych będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PP)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu forum lub fanpage na FB

  • Mile widziana znajomość narzędzi graficznych i Confluence

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej

  • Możliwość podejmowania własnych inicjatyw i ich samodzielnego prowadzenia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

W formularzu prosimy o wpisanie numeru referencyjnego pracuj/DWS/ZK.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.