Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w zespole: Kontroli Dokumentacji, Administracyjnego Wsparcia Projektów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. należy do światowej czołówki inżynierskich firm projektowo-doradczych, dostarczając najwyższej klasy usługi w branżach: ropa i gaz, energetyka i ochrona klimatu, woda i środowisko oraz transport i konstrukcje. Firma jest członkiem Grupy ILF – ogólnoświatowej firmy inżynierskiej z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym i skupiającej ponad 40 oddziałów na pięciu kontynentach.

    www.poland.ilf.com

    Obecnie poszukujemy kandydatek/-ów na stanowisko:

    Specjalista w zespołach: Kontroli Dokumentacji, Administracyjnego Wsparcia Projektów oraz Wsparcia Projektów Nadzorowych
    Miejsce pracy: Warszawa
    nr ref.: SWP/05/2018

    Zadania:

    • nadzór nad obiegiem dokumentacji (technicznej, handlowej, korespondencji) w ramach projektów realizowanych przez firmę
    • koordynowanie administracyjne prac związanych z realizacją projektów
    • kontrolowanie jakości oraz poprawności formalnej dokumentacji
    • sporządzanie raportów dotyczących realizacji projektów
    • inne czynności administracyjne

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (licencjackie/magisterskie) w kierunkach administracyjnych lub ekonomicznych
    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • zaawansowana znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Access)
    • podstawowa znajomość AutoCAD (mile widziana)
    • doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z administracyjną obsługą biura (doświadczenie w firmie o profilu technicznym lub w dziale zakupów będzie dodatkowym atutem)
    • doskonała organizacja pracy w tym systematyczność, dokładność, rzetelność oraz umiejętność priorytetyzacji zadań
    • zdolności analityczne
    • mile widziane prawo jazdy kat. B
    • umiejętność pracy w zespole (także pod presją czasu)

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej firmie
    • konkurencyjne warunki zatrudnienia (opieka medyczna, karta Multisport, nauka języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego)
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie

    Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie szczegółowego CV w języku polskim i angielskim.

    Prosimy o dołączenie do CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

    „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. (z siedzibą: 02-823 Warszawa, ul. Osmańska 12) w celu realizacji procesu rekrutacji.”

    Jednocześnie informujemy, że CV nie zawierające klauzuli zgody nie będą przez nas rozpatrywane.

    Jeżeli chce Pani/Pan abyśmy zachowali Pani/Pana CV w naszej bazie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. (z siedzibą: 02-823 Warszawa, ul. Osmańska 12) również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem info.waw@ilf.com

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. z siedzibą: 02-823 Warszawa, ul. Osmańska 12 (Pracodawca, Administrator danych), zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu weryfikacji umieszczonych klauzul zgody oraz zakwalifikowania do procesu rekrutacji.
    Uprzejmie informujemy, iż wszystkie aplikacje zostaną wnikliwie przeanalizowane, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. z siedzibą: 02-823 Warszawa, ul. Osmańska 12 (Pracodawca, Administrator danych), zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Prosimy o dołączenie do CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. (z siedzibą: 02-823 Warszawa, ul. Osmańska 12) w celu realizacji procesu rekrutacji”.

    Jeżeli chce Pani/Pan abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. (z siedzibą: 02-823 Warszawa, ul. Osmańska 12) również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o., z siedzibą: 02-823 Warszawa, ul. Osmańska 12. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i  ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane stanowisko.

    Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby upoważnione przez Administratora danych –pracownicy i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki.

    Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

    Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez czas trwania procesu rekrutacji. Dane osobowe usuwane są w momencie zakończenia procesu rekrutacyjnego (w ciągu maksymalnie sześciu miesięcy). Jeżeli natomiast wyraziła Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, rozumiemy że została udzielona jednoznaczna zgoda na przetwarzanie tych danych przez okres 12 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko. Informujemy jednocześnie, że przysługuje Pani/Panu prawo odwołania zgody w dowolnym momencie.

    Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek twarzy) przetwarzamy na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody, która została wyrażona poprzez wysłanie nam zgłoszenia rekrutacyjnego i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu należy kontaktować się z nami pod adresem info.waw@ilf.com.

    Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    W razie pytań można się z nami skontaktować pod adresem info.waw@ilf.com

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.