Specjalista w Zespole Koordynacji Ochrony Danych Osobowych w Departamencie Compliance

Urząd Komisji Nadzoru FinansowegoO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista w Zespole Koordynacji Ochrony Danych Osobowych w Departamencie ComplianceNumer ref.: DCO/03/2021

Główne zadania na stanowisku:

  • realizacja zadań w zakresie zapewniania zgodności z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych (krajowymi i europejskimi),
  • sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem wewnętrznych regulacji w zakresie ochrony danych osobowych,
  • doradztwo i dokumentowanie procesu analizy ryzyka i oceny skutków dla ochrony danych osobowych,
  • wydawanie rekomendacji, definiowanie wymagań i udział we wdrażaniu standardów, rozwiązań organizacyjnych i technicznych z zakresu danych osobowych,
  • uczestniczenie w uzgadnianiu zapisów umów dotyczących przekazywania danych osobowych lub powierzenia przetwarzania danych osobowych, redagowanie i opiniowanie pism w tym zakresie,
  • wsparcie w procesie obsługi naruszeń ochrony danych osobowych oraz odpowiadania na żądania osób, których dane dotyczą,
  • organizowanie i przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych zwiększających świadomość w zakresie przepisów o ochronie danych osobowych oraz zasad ich stosowania,
  • bieżące wsparcie merytoryczne komórek organizacyjnych Urzędu w procesach związanych z przetwarzaniem danych osobowych.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane prawo,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość regulacji prawnych z zakresu danych osobowych (krajowych jak i unijnych),
  • doświadczenia w pracy na stanowiskach związanych z ochroną danych osobowych i praktycznym stosowaniem RODO,
  • umiejętność analizowania i interpretowania przepisów prawa,
  • komunikatywność, łatwość wyrażania myśli w mowie i piśmie,
  • inicjatywa i zaangażowanie,
  • umiejętność samodzielnego i sprawnego organizowania czasu pracy, wyznaczania priorytetów i terminowej realizacji zadań.

Dodatkowy atut:

  • uprawnienia radcy prawnego,
  • uzyskane certyfikaty z zakresu ochrony danych osobowych i norm ISO dotyczących zarządzania bezpieczeństwem informacji,
  • doświadczenie w pełnieniu funkcji ABI / IOD,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów zgodności z wymogami RODO,
  • umiejętności przygotowania i prowadzenia prezentacji i szkoleń,
  • znajomość tematyki ochrony danych osobowych w sektorze finansowym i/lub publicznym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji poprzez udział
    w niepowtarzalnych na rynku projektach i licznych szkoleniach,
  • pracę w wyjątkowym zespole ekspertów oraz świetną atmosferę,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, kafeteryjny system MyBenefit, dofinansowanie do wypoczynku i inne),
  • pracę w dogodnej lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy,
  • nowoczesne, ergonomiczne miejsce pracy,
  • elastyczny czas rozpoczęcia i kończenia dnia pracy.

dla_kandydatow_UKNF_61992.pdf

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę składać za pośrednictwem odnośnika.

Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne