Oferta pracy

Specjalista w Zespole Księgowości i Rozliczeń

Biuro Informacji Kredytowej

Zygmunta Modzelewskiego 77a

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie i księgowanie faktur zakupowych

  • Rozliczanie i księgowanie faktur RMK

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Rozliczanie i księgowanie delegacji krajowych

  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS

  • Obsługa i monitoring EOF

  • Archiwizacja dokumentów księgowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)

  • Znajomość zagadnień finansowych z zakresu rachunkowości

  • Znajomość MS Office, głównie Excel

  • Minimum trzy lata doświadczenia w księgowości

  • Inicjatywa, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja własnego czasu pracy

  • Komunikatywność, nastawienie na współpracę

Mile widziane

  • Znajomość SAP

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • pikniki rodzinne

  • konkursy

  • program talentów

Biuro Informacji Kredytowej S.A. wraz z Biurem Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. tworzą bezpieczny i efektywny system wymiany informacji kredytowych i gospodarczych, ograniczając wyłudzenia i nadużycia oraz budując relacje oparte na zaufaniu w gospodarce. Nie mamy owocowych czwartków, ani dnia wolnego w urodziny, ale garść innych benefitów, a co najważniejsze oferujemy stabilną i ciekawą pracę. Jesteśmy wyjątkową firmą, bo nie ma drugiego biura informacji kredytowej w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o APLIKACJE do dnia 27.10.2021 roku.

DFI/03/2021