Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w zespole Middle Office

IPOPEMA Securities S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Próżna 9

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zespole zajmującym się procesem rozliczeniowym transakcji na krajowych oraz zagranicznych instrumentach finansowych w obrocie zorganizowanym, zawieranych na rzecz klientów instytucjonalnych.

  • Zakres obowiązków w zakresie obsługi zawartych transakcji obejmuje między innymi: alokacje, raportowanie, uzgodnienia parametrów do rozliczeń, reklamacje.

  • Bezpośrednie wsparcie dla maklerów z departamentu rynku wtórnego (trading na rynkach regulowanych).

  • Współpraca z departamentami rozliczeń oraz księgowości, a także z instytucjami zewnętrznymi ze szczególnym uwzględnieniem banków depozytariuszy.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność obsługi aplikacji pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel w stopniu zaawansowanym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Elastyczne podejście do godzin pracy (system zmianowy, zakres godzinowy 8-20)

Mile widziane

  • Licencja maklera papierów wartościowych

  • Doświadczenie pracy w biurze maklerskim lub innej instytucji finansowej

  • Umiejętność programowania w języku VBA

To oferujemy

  • Możliwość pracy w wiodącym domu maklerskim w Polsce

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w dogodnej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie m.in. stacji metra Świętokrzyska, linii tramwajowych i autobusowych

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

IPOPEMA Securities S.A., instytucja finansowa notowana na GPW, poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj, z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”.

ul. Próżna 9, 00-107 Warszawa

T: +48 22 236 92 00 | F: +48 22 236 92 82 | www.ipopema.pl