Specjalista w Zespole Monitorowania Transakcji w Departamencie Zapewnienia Zgodności

Bank Millennium S.A.O firmie

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2A

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i monitorowanie transakcji i klientów w zakresie wykrywania okoliczności mogących wskazywać na podejrzenie popełnienia przestępstwa prania pieniędzy lub finansowania terroryzmu
  • Analiza alertów pod kątem ryzyka występowania klientów na listach: sankcyjnych, PEP, weryfikacja występowania klientów na listach UKNF
  • Przygotowywanie zawiadomień do GIIF o okolicznościach mogących wskazywać na podejrzenie popełnienia przestępstwa prania pieniędzy lub finansowania terroryzmu lub informacji związanych ze stosowaniem szczególnych środków ograniczających
  • Wsparcie procesu obowiązkowego raportowania transakcji do GIIF
  • Weryfikacja Klientów pod kątem statusu PEP oraz dopasowania z listami sankcyjnymi
  • Przygotowywanie odpowiedzi na zapytania innych banków oraz żądań GIIF i KNF
  • Bieżąca obsługa skrzynki kontaktowej jednostki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomia, finanse i bankowość
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz pracy w zespole
  • Wysoka etyka pracy
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczne doświadczenie w obszarze analiz będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze compliance
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwość współpracy z wieloma jednostkami organizacyjnymi

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • punkt obsługi lekarskiej w centrali

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millennium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aktualne oferty pracodawcy
Pracuj/DZZ/ZMT

Specjalista w Zespole Monitorowania Transakcji w Departamencie Zapewnienia Zgodności, Stanisława Żaryna 2A, Warszawa