Specjalista w Zespole Nadzoru w Departamencie Funduszy Inwestycyjnych i Funduszy Emerytalnych

Urząd Komisji Nadzoru FinansowegoO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista w Zespole Nadzoru w Departamencie Funduszy Inwestycyjnych i Funduszy EmerytalnychNumer ref.: DFF/01/2021

Główne zadania na stanowisku:

  • nadzór nad działalnością towarzystw funduszy inwestycyjnych,
  • realizacja zadań w zakresie Badania i Oceny Nadzorczej towarzystw funduszy inwestycyjnych,
  • analiza sprawozdań i raportów przesyłanych przez towarzystwa funduszy inwestycyjnych, oraz depozytariuszy,
  • analiza ekonomiczna wniosków składanych przez podmioty znajdujące się we właściwości merytorycznej Departamentu.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe: ekonomia, finanse, prawo i pokrewne,
  • praktyczna znajomość przepisów regulujących działalność towarzystw funduszy inwestycyjnych samych funduszy inwestycyjnych,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • doskonałe umiejętności analityczne,
  • zdolność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju,
  • samodzielność, zaangażowanie w pracę,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole i skutecznej komunikacji,
  • zainteresowanie rynkiem kapitałowym.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość rachunkowości i analizy finansowej,
  • doświadczenie zawodowe nabyte w instytucji rynku finansowego,
  • dokumenty potwierdzające doświadczenie i umiejętności, takie jak: referencje, certyfikaty, przebyte szkolenia itp.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • świetną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
  • zdobycie i wymianę doświadczeń w środowisku ekspertów,
  • dostęp do licznych szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, kafeteryjny program MyBenefit, dofinansowanie do wypoczynku i inne),
  • pracę w dogodnej lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy,
  • nowoczesne, ergonomiczne miejsce pracy
  • elastyczny czas rozpoczęcia i kończenia dnia pracy.

dla_kandydatow_UKNF_61992.pdf

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę składać za pośrednictwem odnośnika.

Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne