Oferta pracy

Specjalista w Zespole Obsługującym Odwołania

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.O firmie

  • ul. Postępu 15 Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

ul. Postępu 15 Warszawa

Warszawa

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

(nazwa stanowiska nie determinuje płci kandydata)

Twoje zadania:

  • rozpatrywanie odwołań od wydanych decyzji (OC, AC, mienie)
  • analizowanie dokumentacji szkodowej oraz weryfikacja zasadności i wysokości roszczeń
  • negocjacja i zawieranie umów ugody z Klientami
  • współpraca z zewnętrznymi partnerami

Wystarczy, że:

  • posiadasz doświadczenie w merytorycznej likwidacji szkód komunikacyjnych (OC,AC, mienie)
  • posiadasz wiedzę na temat regulacji prawnych odnoszących się do likwidacji szkód
  • sprawnie analizujesz dokumentację, a na jej podstawie formułujesz wnioski
  • posiadasz umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • dodatkowym atutem będzie jeśli masz już doświadczenie w obsłudze odwołań oraz prowadzeniu negocjacji z Klientami

My zapewniamy Ci:

  • uczciwe warunki zatrudnienia: współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny
  • szkolenie wstępne – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć samodzielną pracę
  • niepowtarzalną atmosferę – pozytywne podejście, wzajemny szacunek

Twój link do kariery!

Zobacz jak w LINK4 praca spotyka się z pasją:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy