Ta oferta pracy jest nieaktualna od 119 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Zespole Opieki Klienta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wybierz Grupę EFL – nowoczesną instytucję finansową, będącą częścią międzynarodowej grupy Crédit Agricole.
    W naszym zespole rozwiniesz kompetencje zawodowe, zdobędziesz ciekawe doświadczenie i nowych przyjaciół. Przekonasz się, że praca może być Twoją pasją!.

    Aktualnie poszukujemy do Eurofactor

    Specjalista w Zespole Opieki Klienta (m/k)

    Miejsce pracy:
    Warszawa

    Zadania i wyzwania na stanowisku:

    • utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami spółki,
    • obsługa klientów poprzez profesjonalne doradztwo w zakresie faktoringu,
    • uruchamianie umów factoringowych oraz przygotowywanie odnowień umów,
    • współpraca z jednostkami organizacyjnymi spółki w zakresie obsługi klienta.

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie lub dziale faktoringowym instytucji finansowej,
    • wykształcenie wyższe,
    • motywacji do poszerzania wiedzy,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • inicjatywa i dynamika działania,
    • samodzielność i odpowiedzialność.
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office,

    Dodatkowe atuty:

    • doświadczenie w skutecznym budowaniu relacji z klientami biznesowymi

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • atrakcyjny pakiet socjalny,
    • możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty pracowniczej na np. wynajem samochodu.

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą aplikacji on-line.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

    Do GRUPY EFL należą: Europejski Fundusz Leasingowy SA,
    EFL FINANCE SA, Carefleet SA, EFL SERVICE SA, EUROFACTOR Polska SA.