Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Zespole Raportowania Operacyjnego

Getin Noble Bank S.A.O firmie

  • Harcerska 14, Jastrzębie-Zdrój
    Jastrzębie-Zdrój, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Getin Noble Bank S.A.

Harcerska 14

Jastrzębie-Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołów operacyjnych w analizie i definiowaniu potrzeb biznesowych co do funkcjonalności niezbędnych do efektywnej pracy;

  • Przygotowanie narzędzi usprawniających bieżącą pracę zespołów operacyjnych;

  • Analiza danych operacyjnych;

  • Bieżąca praca operacyjna zespołu m.in. nadawanie uprawnień, przeglądy uprawnień użytkowników, weryfikacje i rozwiązywanie błędów, utrzymanie aplikacji wspieranych przez zespół, tworzenie formularzy itp.;

  • Projektowanie i wykonywanie raportów na potrzeby operacji;

  • Dokumentowanie przygotowywanych rozwiązań;

  • Pozyskiwanie danych z innych obszarów na potrzeby wewnętrznych analiz.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość MS Office;

  • Znajomość i umiejętność wykorzystania VBA;

  • Znajomość SQL;

  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania;

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku wspierającym rozwój lub utrzymanie aplikacji;

  • Aktywne poszukiwanie rozwiązań/rozwiązywanie problemów;

  • Wysokie umiejętności analityczne i logicznego myślenia;

  • Samodzielność i kreatywność w myśleniu i działaniu;

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, motywacja do działania;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne.

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem VBA;

  • Znajomość T-SQL;

  • Doświadczenie w branży finansowej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Dostęp do platformy MyBenefit (dofinansowanie do karty Multisport);

  • W okresie pandemii możliwość pracy zdalnej;

  • Doskonałą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia wewnętrzne

Etapy rekrutacji
1

Analiza aplikacji

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie

4

Informacja zwrotna

POZNAJ GETIN NOBLE BANK

Jesteśmy bankiem uniwersalnym i należymy do grona dziesięciu największych banków w Polsce. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, małych i średnich firm, samorządów oraz wspólnot mieszkaniowych. Mamy ponad 300 oddziałów własnych i placówek franczyzowych. Dzięki nieustannej pracy nad ofertą i jakością regularnie zajmujemy czołowe pozycje w najważniejszych rankingach oceniających jakość obsługi klientów detalicznych.

W Getin Noble Banku świetną atmosferę, rozwój i wyzwania mamy w standardzie, dlatego nasz zespół idealnie uzupełnią zarówno osoby z doświadczeniem, jak i te, które stawiają pierwsze kroki w świecie bankowości. Liczysz się Ty i Twoje zaangażowanie, bo każdy z nas jest inny, ale wszyscy tworzymy jeden Getin Noble Bank!

W JAKICH OBSZARACH MOŻESZ SIĘ U NAS ROZWIJAĆ?

PRACA W ODDZIALE BANKU

Jeżeli potrafisz budować relacje, masz pozytywne nastawienie, szybko się uczysz i chcesz rozwijać się w branży finansowej to znak, że idealnie wpisujesz się w profil Doradcy Klienta!

Rozpocznij karierę w naszym banku i rozwijaj swoje kompetencje sprzedażowe na stanowiskach różnego szczebla w jednym z segmentów: detalicznym, bankowości osobistej i bankowości prywatnej.

PRACA W CONTACT CENTER

Jeśli lubisz się rozwijać, łatwo nawiązujesz relacje z ludźmi, a dobra atmosfera napędza Cię do działania, dołącz do naszego Contact Center! To ważna część naszej firmy - właśnie tutaj klienci poznają szczegóły interesujących ofert i tu zwracają się w pierwszej kolejności, jeśli napotkają problemy.

PRACA W IT

Jeżeli interesujesz się nowymi technologiami i rozwiązaniami fintechowymi to aplikuj do naszego Obszaru IT!

W skład tego obszaru w naszym banku wchodzą między innymi: programiści, testerzy czy administratorzy. To właśnie oni tworzą, rozwijają i technologicznie utrzymują: systemy transakcyjne, bankowość elektroniczną, systemy sprzedażowe, CRM i inne nasze aplikacje.

PRACA W CENTRALI

Nasze centrale mieszczą się w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach. Pracują w nich specjaliści i menadżerowie, którzy zapewniają sprawne funkcjonowanie banku we wszystkich obszarach. Dołącz do nas i realizuj się zawodowo między innymi w administracji, marketingu, zarządzaniu ryzykiem, HR, audycie, controllingu i wielu innych.

Przewiń do profilu firmy