Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Zespole Technicznej Kontroli Procesowej Likwidacji Szkód

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 07.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group – jedna z dynamicznie
    rozwijających się firm ubezpieczeniowych na polskim rynku, należąca do międzynarodowej
    grupy Vienna Insurance Group, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
    (województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie)

    Opis stanowiska:

    • Przeprowadzanie kontroli oględzin wykonywanych przez rzeczoznawców w wyznaczonym regionie (województw pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego)
    • Weryfikacja dokumentacji technicznej i sporządzanie raportów w zakresie skontrolowanych spraw
    • Rekomendowanie zmian procesowych oraz wytycznych dla rzeczoznawców
    • Udział w projektach związanych z techniczną likwidacją szkód w pojeździe

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku rzeczoznawcy
    • Wykształcenie minimum średniego kierunkowego, specjalność: pojazdy samochodowe
    • Znajomość technologii napraw powypadkowych i zasad kosztorysowania
    • Znajomość programów Eurotax, Audatex i Info-Ekspert
    • Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
    • Gotowość do częstych wyjazdów w ramach wyznaczonego rejonu

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
    • Możliwość podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest InterRisk TU SA Vienna Insurance Group z siedzibą w Warszawie (ul. Noakowskiego 22).

    Cele przetwarzania to w szczególności: przeprowadzenie procesu rekrutacji, w tym na inne stanowiska (za zgodą).

    Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, wycofania zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych oraz przenoszenia danych osobowych.

    Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

    Pełna wersja klauzuli informacyjnej dostępna jest w formularzu aplikacyjnym.