Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Zespole Ubezpieczeń Finansowych

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group – jedna z dynamicznie
    rozwijających się firm ubezpieczeniowych na polskim rynku, należąca do międzynarodowej
    grupy Vienna Insurance Group, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • przygotowanie ofert ubezpieczeniowych zgodnie ze strategią i wytycznymi underwritingowymi
    • obsługiwanie bieżących klientów w zakresie ubezpieczeń finansowych
    • współpraca z pośrednikami (brokerami, agentami), pozyskiwanie zapytań brokerskich
    • przygotowywanie analiz finansowych przedsiębiorstw i ocena ryzyka
    • realizacja celów sprzedażowych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia, finanse
    • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość rynku ubezpieczeń korporacyjnych
    • samodzielność i decyzyjność
    • zmysł analityczny
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
    • umiejętności negocjacyjne

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznie w Oddziale rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
    • wsparcie managera otwartego na inicjatywę i pomysły
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk:

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest InterRisk TU SA Vienna Insurance Group z siedzibą w Warszawie (ul. Noakowskiego 22).

    Cele przetwarzania to w szczególności: przeprowadzenie procesu rekrutacji, w tym na inne stanowiska (za zgodą).

    Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, wycofania zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych oraz przenoszenia danych osobowych.

    Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

    Pełna wersja klauzuli informacyjnej dostępna jest w formularzu aplikacyjnym.